Vizyonevim Nedir? Vizyonevim Şartları

Her kişinin kendine özel ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçları ya da hayalinizdeki eve faiz ödemeden aylık gelir durumunuza uygun olarak karşılanması çok güzel olurdu. Vizyonevim, vade farksız, hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamak için kurulmuş. Tasarrufa dayalı faizsiz finans sistemi ile ayrıcalıklı olabilirsiniz. Vizyonevim’ de sadece ev değil, araba, arsa, işyeri, gayrimenkul ve birikim yapabilirsiniz.

Vizyonevim Nasıl Çalışır?

Ev, araba ya da başka bir mülk ne satın almak istediğinize karar vermelisiniz. Ardından alacağınız mülkün değeri ve aylık gelir durumunuza göre 20-240 kişilik gruplar oluşturulmaktadır. Seçilen kampanyaya göre teslim tarihi değişmektedir.

Vizyonevim Giriş

Ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Bankalarda uygulanan faiz, peşinat ya da kefil isteme durumları Vizyonevim’ de bulunmamaktadır. Çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalar vade farksız ve faizsiz olması en büyük avantajdır.

Vizyonevim Hesaplama

150000 TL değerinde bir ev satın almak istiyorsunuz. Enflasyona dayalı yöntemi seçtiniz. 150 kişilik bir gruba dahil edildiğinizi kabul edelim. Aylık 1000 TL taksit bedeli belirlediniz. 20. Ayda evinizi teslim aldınız. Geriye 130000 TL ödemeniz gereken miktar kaldı. Teslim aldığınız için taksit bedeliniz 1060 TL ödemeniz gerekmektedir.

Vizyonevim Kampanyaları

Vizyonevim’de çeşitli kampanyalar hazırlamışlardır. Ev almak isteyen kişiler için uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Bu kampanyalar noter teslim tarihli yöntem, kesin teslim tarihli yöntem ve enflasyona dayanıklı yöntem olmak üzere üç tanedir. Noter teslim tarihli yöntemi ile ev, araba, arsa ya da gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. Bu yöntemde ödeme planı sizlerin aylık gelir durumunuza göre belirlenmektedir. Kişi sayılarının farklı olduğu gruplar bulunmaktadır. Bu gruplardan birine dahil edilerek noter huzurunda çekilişler yapılmaktadır.

Kesin teslim tarihli yöntem ise çekiliş yapılmaktadır. En başta evi ya da almak istediği mülkü teslim alacağı tarih belirlenmektedir. Ödeme planı, aylık gelir durumuna göre hazırlanmaktadır.

Enflasyona dayanıklı yöntemde enflasyon farkından dolayı karşılaşılabilecek durumların önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Aylık ödeyeceğiniz taksit bedeli ekonomik durumunuza göre belirlenmektedir. Noter huzurunda yapılan kura ile teslim tarihiniz belirlenmektedir Teslim aldıktan sonra size aylık taksit bedeliniz %6 olarak arttırılır. Bu artış ile ödeme süresi kısalmakta ve enflasyon farkının neden olabileceği durumlara karşı önlem alınmaktadır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam