Yaşamevim Nedir Yaşamevim şartları

37 yıllık inşaat ve gayrı menkul sektöründe hizmet veren şirket insanların hayallerindeki eve en hızlı ve faizsiz bir şekilde ulaşabilmesini sağlamaktadır. Barınma ihtiyacını insanlar kirada veya kendi evlerinde konaklayarak karşılar. Kısa süre kirada oturmak maddi olarak sıkıntı oluşturmaz. Fakat uzun süre kirada kalmak tamamen maddi kayıp anlamına gelir. Yılarca yüksek miktardaki kira bedelini ödeyen kiracılar ev sahibi olamamaktadır. Yaşamevim, en güncel ve en güvenilir yöntemleri kullanarak katılımcılarına hizmet vermektedir.

Yaşamevim Nasıl Çalışır?

İnşaat sektöründe uzun yıllar aktif olarak yer almış Yaşamevim, Evim Evim gibi tasarrufa dayalı faizsiz finans sisteme sahiptir. Yaşamevim ile sadece ev alınmaz. Ev, araba, ofis, arsa ve çeşitli gayrı menkuller alınabilir. Vade farkı, faiz, ara ödeme, dosya masrafı gibi ekstralar olmadan ev, araba ve gayrı menkul sahibi olma imkanı verir. Ülkemizin herhangi bir yerinde, istenilen özelliklere sahip evi almak için Yaşamevim’in modellerinden birine dahil olmak yeterlidir. Yaşamevim’in kendine özgü tasarruf yöntemleri şunlardır:

  • Sıralı Model
  • Hızlı Sıralı Model
  • Serbest Model
  • Konut Değer Artışlı Model

Yaşamevim’ de ev almak isteyen kişinin ödeme durumuna göre seçenekler sunulur. Müşterilerimiz aylık ödeyecekleri taksitleri kendileri belirleyerek hiç peşinat ödemeden de ev sahibi olabilirler.

Yaşamevim Giriş

Yüksek, orta ve dar gelirli vatandaşların faizsiz ev sahibi olmasını sağlayan Yaşamevim fırsatlarından yararlanabilmek için öncelikle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekir. Dünyanın veya Türkiye’nin herhangi bir yerindeki 18 yaşını doldurmuş T.C vatandaşı sisteme katılıp evini, arabasını, arsasını veya diğer mülklerini alma şansına sahiptir.

Yaşamevim Hesaplama?

Avantajlarla dolu Yaşamevim hizmetleriyle ev almak isteyenler planlamalarına alacakları evi belirlemekle başlamalıdır. Katılımcılara ödeme durumlarına göre seçenekler sunulur. Seçenekler arasındaki en uygun model seçilir. Aylık taksitlerin tutarını katılımcılar ödeyebilecekleri miktarda belirlerler. Aylık tutara göre vadelerini belirleyen katılımcı ekstra dosya masrafı, vade farkı, faiz ödemez. Evin maliyetine ilave yalnızca hizmet bedeli ilave edilir. Oldukça cüzi olan bu bedel peşin veya taksitler halinde ödenebilir. Hizmet bedeli alınacak eve gör değişir.

Yaşamevim Kampanyaları

Yüksek faiz ödemesi, dosya masrafı, vade farkı olmaksızın ev sahibi olmak isteyenlere Yaşamevin çeşitli zamanlarda çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Sunulan kampanyaların içerikleri farklılık gösterir. Evi ucuza mal etmek, taksitleri kendi belirleyerek ödemelerden bunalmamak, peşinat ödemeden kira öder gibi ev sahibi olmak için kampanyalardan yararlanılmalıdır.

Portalda yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.

katilimevim-sabit-reklam