Bankalardan yüksek faizli kredi çekmeden araba ve ev alın

Katılımevim ev sahibi olmak isteyen kişilere kendi geliştirmiş olduğu sistemler üzerinden faizsiz ev alabileceği bir finansal şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde para biriktirerek araba ya da ev almak oldukça zor gözükmektedir. Bu nedenle pek çok insan araba veya ev satın alacağı zaman bankalardan yüksek faiz oranlarıyla kredi çekmek zorunda kalıyor. Katılımevim sisteminde ise kendi belirlediğiniz miktarda ödeme yapmaktasınız.

Katılımevim Nedir

Katılımevim araba veya ev satan almak isteyen kişilere ödeme ihtiyaçları hususunda çözümler üreten bir firmadır. Vade farkı ödemesi yapmak istemeyen, kredi çekmek istemeyen ve bankalardan kredi çekemeyen kişiler için farklı ödeme yolları yaratan Katılımevim insanları faizsiz ev sahibi yapabilmektedir.

Katılımevim Kimin

Katılımevim’nin yönetim kurulu başkanı olan kişi Serdar Turhan’dır.

Katılımevim Yöntemleri

Katılımevim’nin geliştirmiş olduğu yöntemler tüm bütçele hitap etmektedir. Zira ödeyeceğiniz taksit tutarını müşterilerin kendileri belirlemektedir.

Katılımevim Katılım Şartları Nedir

Katılımevim üyesi olmak ve peşinatsız ev kredisi almak oldukça kolaydır. Her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bu sisteme dâhil olabilmektedir.

Katılımevim Araba

Katılımevim sadece ev sahibi olma hususunda üyelerine yardımcı olmaz. Aynı zamanda taksitli araba sahibi olma şansınız da vardır. Vadeli araba ve senetli araba sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim Şubeleri

Şu anda şirketin Türkiye’nin bir çok kentinde  şubeleri vardır.

Portal da yer alan haberler sadece bilgilendirme amacı ile sunulmaktadır. Firmalar hakkında detaylı bilgilere firmaların kendi sitelerinden ulaşabilirsiniz.